تامین قالب وافل

تامین قالب وافل

 

تامین انواع قالب سقف وافل

گروه وافل پارس این افتخار را دارد که میتواند قالب وافل را برای کارفرمایان سراسر کشور تامین می نماید.اجاره قالب وافل یکی دیگر از روش های تامین قالب وافل می‌باشد. کارفرمایان می‌توانند از این طریق نسبت به تهیه قالب نو و یا دست دوم اقدام نمایند. اجاره قالب در پروژه‌های میان‌مرتبه و با برنامه زمان‌بندی اجرای مشخص توجیه اقتصادی دارد.

 

 

اجاره قالب وافل وافل پارس


شرکت وافل پارس با دارا‌ بودن خط تولید قالب‌های وافل مفتخر به تولید بهینه‌ترین قالب‌ سقف وافل در سایزها و گریدهای گوناگون و منطبق بر شرایط فنی و اجرایی کشور می‌باشد. کیفیت بالای قالب‌های تولیدی و ویژگی‌های اختصاصی آن موجب استقبال روز‌افزون در سراسر کشور و منطقه از قالب‌های وافل شرکت شده است. کارفرمایان و پیمانکاران می‌توانند از طریق ارتباط با کارشناسان شرکت از شرایط مختلف فروش و اجاره انواع قالب‌های وافل بنیـتک مطلع و مناسب‌ترین شیوه برای تامین قالب وافل پروژه‌‌های خود را انتخاب ‌نمایند.

 

قالب سقف وافل غیر ماندگار


قالب شرکت وافل پارس غیرماندگار می‌باشد و پس از هر بار استفاده از سقف خارج شده و مجدد مورد استفاده قرار می‌گیرد. از این رو کارفرمایان و پیمانکاران می‌توانند قالب های وافل را به تعداد مورد نیاز برای اجرای اولین سقف پروژه تهیه نماید و به دفعات از این قالب‌ها برای اجرای بقیه سقف‌ها و حتی پروژه‌های آتی استفاده نمایند. از روش‌های مختلف تامین قالب وافل می‌توان به خرید قالب وافل و یا اجاره قالب وافل اشاره نمود. از جمله موارد تاثیر‌گذار در انتخاب نحوه تامین قالب وافل می‌توان به متراژ پروژه، شرایط اقتصادی و قراردادی پروژه، تعداد طبقات، برنامه زمان‌بندی اجرا و... اشاره نمود.

 

ابعاد قالب وافل

خرید قالب وافل:


یکی از روش‌های تامین قالب وافل خرید قالب وافل می‌باشد. کارفرمایان می‌توانند از این طریق نسبت به تهیه قالب نو و یا دست دوم اقدام نمایند. خرید قالب در عمده پروژه‌ها توجیه اقتصادی دارد. همچنین می‌توان پس از اتمام پروژه قالب‌های وافل خریداری شده را به شرکت عودت داد و یا به فروش رسانید و یا به پروژه جدید انتقال داد.

 

 

مزیت‌های قالب وافل پارس :


• ابعاد و هندسه استاندارد و بهینه
• مقاومت و دوام بالا در شرایط مختلف محیطی
• حداقل‌ استهلاک در کاربرد قالب‌ها
• سهولت در حمل و انبارداری
• عدم نیاز به مونتاژ در محل کارگاه
• دارای اسپیسر ثابت بروی قالبها
• امکان ایجاد بازشو در جان تیرچهها
• دارای مهره فلزی برای قالببرداری
• دارای گیره فلزی فیکس کننده قالبها

تامین قالب وافل

 

طراح و مجری و تولید کننده قالب وافل


شرکت وافل پارس مفتخر به تولید قالب‌های وافل منطبق بر آیین‌نامه‌ها و استاندارد‌های داخلی و بین‌المللی می‌باشد. سقف وافل منطبق بر ضوابط آیین‌نامه بتن آمریکا (ACI) و مبحث 9 مقررات ملی ساختمان می‌باشد. قالب های شرکت وافل پارس برای شرایط مختلف بارگذاری و کاربری‌های گوناگون و دهانه‌های مختلف طراحی شدهاند و در تطابق با شرایط فنی و اجرایی کشور تولید می‌شوند. کارفرمایان و پیمانکاران می‌توانند از طریق ارتباط با کارشناسان شرکت از شرایط مختلف فروش و یا اجاره انواع قالب‌های وافل مطلع و مناسب‌ترین شرایط را برای تامین قالب وافل پروژه‌‌های خود انتخاب ‌نمایند.