اجرا سقف وافل

اجرا سقف وافل

 

نقشه فاز 2 معماری با جزئیات کامل | اجرا با سقف وافل

در این مقاله به معرفی خدمات شرکت وافل پارس درخصوص نقشه فاز 2 معماری با جزئیات کامل ،خدمات فاز 2سازه و ... و شرح مزایای اجرا با سقف وافل پرداخته ایم. هر پروژه معماری به طور معمول شامل ۳ فاز است، این سه فاز عبارت اند از فاز صفر، فاز یک و طراحی فاز دو معماری می باشد. این شرکت در حال ارائه خدمات طراحی کامل فاز دو با جزئیات کامل و با به صرفه ترین قیمت در اجرای نهایی پروژه برای کارفرمایان عزیز در سراسر کشور است.

همچنین دانشجویانی که بعد از تهیه یا طراحی فاز صفر و یک در تلاش برای طراحی فاز 2 هستند و برای اینکار در جستجوی دانلود رایگان نمونه نقشه های فاز 2 معماری ، دانلود پروژه فاز 2 معماری یا برای اجرای فاز 2 معماری با اتوکد، در جستجوی دانلود مبلمان و ... اتوکد هستند، شرکت وافل پارس دسترسی به بهترین نقشه فاز دو را برای شما عزیزان ساده کرده است. می توانید برای تهیه و دریافت طراحی فاز 2 با کارشناسان وافل پارس تماس حاصل فرمایید.

اجرای سقف وافل

 

معرفی وافل پارس:

شرکت وافل پارس علاوه بر تولید انبوه قالب وافل چندبار مصرف برای ساخت سقف وافل در اجرای پروژه ها، خدمات طراحی فاز 2 را نیز برای متقاضیان انجام می دهد. کارفرمایان عزیز می توانند از خدمات طراحی سازه با بالاترین کیفیت بهره مند شوند. این مجموعه خدمات طراحی فاز دو سازه را انجام می دهد و مدارک فنی و نقشه های اجرایی را طبق برنامه زمان بندی ارائه می دهد.

همچنین دفاع از طراحی های انجام شده و مسئولیت پاسخ گویی به سوالات فنی مراجع ذی صلاح به عهده شرکت می باشد. دفتر فنی شرکت وافل پارس، تغییرات احتمالی در طول اجرا را نیز بطور کامل پشتیبانی می کند. در اجرای کار می توان از قالب وافل استفاده کرد، این قالب مقرون به صرفه و چندبار مصرف می باشند و شرکت وافل پارس تولید کننده این قالب با مناسب ترین قیمت است.

 

نقشه فاز 2 چیست؟

نقشه‌های فاز یک ساختمان دقت و اطلاعات لازم برای اجرای ساختمان را ندارند، بنابراین جهت اجرای کار، باتوجه به نقشه‌ های فاز یک ، نقشه‌ های اجرایی (فاز دو) تهیه می شود. نقشه‌ های فاز دو ساختمان شامل موارد زیر است:

1- نقشه‌ های فاز دو معماری

نقشه های فاز دو معماری توسط مهندس معمار طراحی می شود. این نقشه ها تعیین کننده مشخصات کامل مصالح و جزئیات اجرایی قسمت‌ های مختلف ساختمان است.

 

 

2- نقشه‌ های فاز دو سازه

نقشه های فاز دو سازه، توسط مهندس محاسب طراحی می شود. این نقشه ها حاوی مشخصات فونداسیون ها، ستون‌ ها ، تیرها و پوشش سقف‌ ها است.

 

 

طراحی فاز دو (۲) معماری

همانطور که در ابتدای مقاله شرح دادیم، نقشه کشی شامل سه فاز است. فاز صفر و یک پروژه معماری مربوط به آماده سازی است و بخش اصلی و اجرایی کار بر مبنای فاز 2 معماری انجام می شود.

انجام طراحی سازه با نقشه فاز 2معماری با جزئیات کامل براساس مقررات ملی ساختمان و ضوابط سازمان مدیریت برنامه و بودجه تهیه می شود. این نقشه های نهایی حاوی اطلاعات و جزئیات اجرایی پروژه ها می باشند و از اهمیت بسیاری برخوردارند.

 

لیست نقشه های فاز 2 معماری

نقشه فاز ۲ شامل ترسیم و ارایه نقشه هایی اجرایی ساختمان برای اجرا توسط پیمانکار است. لیست نقشه های اجرایی فاز دو معماری شامل موارد زیر است:

 1. فهرست نقشه های فاز دو
 2. پلان تاسیسات مکانیکی
 3. پلان سقف کاذب (قابل اجرا با قالب وافل)
 4. پلان فاز دو بام
 5. پلان تیر ریزی
 6. سایت پلان
 7. کدگذاری
 8. جدول نازک کاری
 9. پلان اندازه گذاری
 10. پلان فونداسیون و کرسی چینی
 11. تیپ بندی در و پنجره
 12. پلان کفسازی و مبلمان
 13. پلان نعل درگاه
 14. پلان تاسیسات الکتریکی
 15. برش های فاز دو
 16. نماها
 17. بزرگنمایی سرویس بهداشتی
 18. بزرگنمایی پله

 

 

نقشه فاز 2 معماری با جزئیات کامل و امکان اجرا سقف وافل توسط مهندسین معمار شرکت وافل پارس، تهیه می شود. این نقشه شامل اطلاعات و مشخصات مصالح و جزئیات اجرایی بخش های مختلف ساختمان در اجرای پروژه است.

 

اتوکد بهترین نرم افزار برای ترسیم نقشه فاز ۲

اتوکد یکی از بهترین نرم افزارها برای ترسیم نقشه فاز 2 است. برای طراحی پلان های فاز ۲ به صورت حرفه ای میتوان از نرم افزار اتوکد نقشه کشی استفاده کرد. شرکت وافل پارس این خدمات را به صورت حرفه ای ارائه می کند.

 

کاربرد قالب سقف وافل در اجرای فاز 2

شرکت وافل پارس به ارائه خدمات فاز 2 سازه می پردازد. استفاده از قالب سقف وافل تاثیر چشمگیری در هزینه های ساخت خواهد داشت. این شرکت تولید کننده قالب چند بار مصرف وافل با مناسب ترین قیمت بازار است. استفاده از این قالب در اجرای فاز دو تاثیر چشمگیری در کاهش هزینه ها دارد. طراحی نقشه فاز دو از مهمترین قسمت ها در تهیه نقشه ساختمان است؛ زیرا تعیین کننده هزینه های اجرا می باشد.

پیش از تهیه نقشه فاز دو معماری، تهیه نقشه های سازه ضروری است. معماران متخصص شرکت وافل پارس برای تهیه نقشه های اجرایی، نقشه های سازه را با پلان های فاز یک تطبیق داده و به تهیه نقشه فاز دو می پردازند. در نهایت نقشه فاز دو سازه توسط مهندسین محاسب این شرکت تهیه شده و مشخصات فونداسیون ها، ستون‌ ها ، تیرها و پوشش سقف‌ ها و جزییات اجرایی را معرفی می نمایند این نقشه در هماهنگی کامل با نقشه های اجرایی معماری است.

شرکت وافل پارس از شما کارفرمایان و دانشجویان عزیز دعوت می کند تا در صورت تمایل به ثبت سفارش پروژه، اطلاع از شرایط و نحوه همکاری برای تهیه نقشه ها و برگه های نظام مهندسی در تمام گرایشات با مناسب ترین قیمت با کارشناسان مجرب ما در تماس باشید.